BLOG – firma BUTELKA

william glenmorn 15

Projekt

Przejmowanie inicjatywy w projektowaniu zawsze było drugą naturą VETROELITE. Spędziwszy pierwsze dziesięć lat w branży szklarskiej, pracując wyłącznie nad projektowaniem, firma zaczęła ożywiać niektóre ze swoich nowych modeli, dekorując je i nadając im ekscytujący nowy wygląd.

Czytaj więcej »

PEŁNY PAKIET : szkło + korek + dekoracja

Firma BUTELKA posiada szeroką ofertę akcesoriów zamknięć (korki i zatyczki), które idealnie pasują do jej szklanych modeli.

Oferujemy również usługę zdobienia szkła, obejmującą wszystkie klasyczne procesy (sitodruk, lukier, powlekanie natryskowe, tampodruk, naklejanie folii na gorąco), a także niektóre innowacyjne lub nawet ekskluzywne techniki (druk atramentowy, metalizacja za pomocą lasera nacinającego, flokowanie) .

Czytaj więcej »

„Etyka to nic więcej niż estetyka wewnętrzna” Pierre Reverdy

Butelka wyłączny przedstawiciel Vetroelite poważnie podchodzi do odpowiedzialności biznesowej i etyki. Niezależnie od zakresu działalności (od projektu do dostawy), firma jest przyjazna dla środowiska, produktywna ekonomicznie i odpowiedzialna społecznie. Profesjonalna etyka, która inspiruje Vetroelite każdego dnia, obowiązuje jej klientów, partnerów, dostawców, a nawet konkurentów. Wszystko to z najwyższym poziomem usług, informacji i ofert dla swoich klientów.

Czytaj więcej »

NASZA METODA to przewidzieć przyszły rozwój opakowań

NASZA METODA to przewidzieć przyszły rozwój opakowań na głównych rynkach światowych i jak najlepiej waloryzować swoje produkty i zapewnić ich sukces.
Butelka wyłączny przedstawiciel Vetroelite to przede wszystkim warsztat pomysłów i trendów. Jego celem jest stale odnawiana i pełna oferta, wykorzystująca najlepsze talenty koncepcyjne i kreatywne. Firma posiada również własne talenty w zakresie projektowania, a także własne studio techniczne, w którym projekty i modele 3D są definiowane z wyjątkową szybkością. Z przemysłowego punktu widzenia jego partnerzy zostali starannie wybrani w oparciu o jakość, konkurencyjność i konsekwentny rozwój w czasie.

Czytaj więcej »

Firma Butelka wyłączny przedstawiciel Vetrolelite

NASZE POWOŁANIE : zaspokajanie potrzeb szklanych opakowań wysokiej jakości dzięki katalogowi oryginalnych i charakterystycznych modeli, które są zawsze dostępne. Naszą misją jest projektowanie, produkcja i sprzedaż ekskluzywnej gamy szklanych pojemników (butelki, karafki, słoiki), oferując jednocześnie dodatkowe usługi premium (konsultacje techniczne i marketingowe, projektowanie graficzne i dekoracje szklane)

Czytaj więcej »
;