Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy Vetroelite S.A Italy producenta opakowań szklanych i zamknięć do butelek.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, w sprzedaży opakowań szklanych, zatyczek i korków. Oprócz standardowej oferty wykonujemy opakowania wg indywidualnych projektów klienta .

butelka home Caraffa Mostra

Misja:

zaspokajanie potrzeb użytkowników opakowań o wysokiej jakości

Vetroelite to włoska firma ukierunkowana głównie na eksport. Jej misją jest oferowanie ekskluzywnej serii opakowań szklanych (butelki, karafki, słoiki) i powiązanych usług dla następujących sektorów:

  • rynek produktów ciekłych (alkohol, wina niemusujące i musujące, oliwa z oliwek i rafinowane octy, ekskluzywne wody mineralne…)
  • rynek produktów żywnościowych (słoiki delikatesowe przeznaczone na produkty dla koneserów)
  • rynek patyczków zapachowych i innych produktów perfumeryjnych, kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała.

Filozofia:

pełna obsługa

Wyróżniające cechy Vetroelite to atrakcyjny i innowacyjny wybór kształtów, charakteryzujących się niezwykłym wypolerowanym wykończeniem, wraz z naciskiem na zapewnienie stałej dostępności produktów. Inne cechy wyróżniające tę firmę to zapewnianie szczególnych rozwiązań, najbardziej dopasowanych do asortymentu butelek i kompletnej oferty dekoracji szklanych. Chęć dostarczania pełnego pakietu nie jest tylko złudną obietnicą, jak w większości przypadków. Taka jest rzeczywistość, o czym świadczą katalogi i referencje firmy Vetroelite.

Metoda:

zapewnienie najlepszych kreatywnych talentów i najbardziej zaawansowanego przemysłowego know-how

Vetroelite to przede wszystkim swoiste laboratorium kreatywności, tworzące pomysły i trendy. Jego zadaniem jest stałe uaktualnianie i integrowanie oferty firmy: to właśnie dlatego Vetroelite stale poszukuje największych talentów w koncepcjach produktowych i procesie ich tworzenia.
Firma stworzyła również dział zajmujący się opracowywaniem rozmaitych projektów, który jest w stanie opracować karty techniczne i rzuty 3D w bardzo krótkim czasie.
Vetroelite bardzo starannie dobiera swoich partnerów przemysłowych, stosując odpowiednie kryteria jakości, konkurencyjności i trwałego rozwoju. Tego rodzaju wybór ma miejsce w przypadku wszystkich naszych opakowań szklanych. Jest również stosowany dla serii opakowań zamkniętych i dekoracji.

Wartości:

„Etyka to wewnętrzna estetyka”

Vetroelite działa w sposób odpowiedzialny i etyczny.
W każdym ze swoich działań (od samej koncepcji produktu do jego zrealizowania) firma pozostaje świadoma swego wpływu na środowisko, skuteczna pod względem ekonomicznym i odpowiedzialna społecznie.
Zasady etyki zawodowej, stanowiące codzienną inspirację Vetroelite, stosowane są w odniesieniu do klientów firmy, jej dostawców, a nawet konkurencji. Towarzyszą im wysokiej klasy usługi, informacje oraz innowacje dla klientów.
Z wielką przyjemnością jesteśmy gotowi zaoferować nasze umiejętności i wiedzę ekspercką, które podkreślą wartość i zróżnicowanie Państwa produktów. Służymy pomocą przy realizowaniu Państwa projektów.

Proszę skontaktować się z nami, gdy będą Państwo potrzebować jakichkolwiek próbek lub wsparcia technicznego.

Czekamy na Państwa.
Zachęcamy do współpracy!